Zawiesia łańcuchowe

http://zen-tech.iq.pl/wp-content/uploads/2018/07/zawiesia-lancuchowe-300x200.png

Zawiesia łańcuchowe stanowią jeden z modeli szeroko pojętych zawiesi, będących osprzętem stosowanym przy urządzeniach dźwignicowych. Charakteryzują je cięgna wykonane z najwyższej jakości stali i możliwość wieloletniego użytkowanie. Wykorzystywane są jako sprzęt pomocniczy w przemyśle ciężkim, transporcie i podnoszeniu ładunków. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę i ścieranie. Pozwalają na sprawną pracę na ostrych krawędziach i łukach podnoszonych ładunków. Wszystkie połączenia rozłączne zostały zaprojektowane z myślą o sprawnej naprawie i koncentracji.W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości osprzęt dźwignicowy, którego jakość potwierdzona jest licznymi certyfikatami jakości oraz atestami.

Zastosowanie zawiesi łańcuchowych

Zawiesia łańcuchowe mogą mieć wszechstronne zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczny jest transport ciężkich, wielkogabarytowych ładunków, w tym między innymi:

  • w firmach dźwigowych
  • w halach produkcyjnych,
  • w warsztatach,
  • oraz we wszelkiego rodzaju obiektach magazynowych.
//zen-tech.iq.pl/wp-content/uploads/2018/07/Zawiesie-łańcuchowe-o-obwodzie-zamkniętym-o-obwodzie-nieskończonym-2.png
//zen-tech.iq.pl/wp-content/uploads/2018/07/Zawiesie-łańcuchowe-dwucięgnowe.png

To, co cechuje zawiesia łańcuchowe to przede wszystkim ich wytrzymałość. Mogą być wykorzystywane w różnych warunkach, w tym również trudnych, do których wlicza się na przykład środowisko kwasowe, zagrażające trwałości innych, tego typu urządzeń. Nie sposób nie wspomnieć również o możliwości dostosowania różnych ilości cięgien, które podobnie jak cała konstrukcja wykonane będą z najwyższej jakości stali.

Łańcuchy są solidne i odporne na zerwania, dlatego też najlepiej sprawdzają się w sytuacjach, kiedy konieczne jest przetransportowanie ładunków bardzo ciężkich. Przedsiębiorcy, którzy chcą zadbać o renomę swojej firmy powinni inwestować w tak nowatorskie rozwiązania, dzięki którym przebieg prac może być znacznie sprawniejszy nić dotychczas. Na specjalne życzenie klienta hak ten może mieć wbudowaną możliwość regulacji długości, co sprawia, że zawiesie staje się jeszcze bardziej uniwersalne. (Hak skracający posiada zawiesie, to osobny element a nie część haka.)

Jak używać zawiesi łańcuchowych?

Zawiesia łańcuchowe to świetne rozwiązanie do przenoszenia i transportowania ładunków poszczególnego rodzaju. Aby w pełni korzystać z ich dobrodziejstw należy zapoznać się z kilkoma wytycznymi, które przygotowaliśmy dla naszych kontrahentów, abyście mogli Państwo sprawnie i bezpiecznie transportować ładunki.