Wciągnik elektryczny

http://zen-tech.iq.pl/wp-content/uploads/2018/07/wciagnik-elektryczny-300x200.png

Wciągnik elektryczny jest jednym z rodzajów urządzeń dźwigowych. Wyróżnia się dwa rodzaje tego sprzętu – jedno-hamulcowe oraz dwu-hamulcowe. Każdy wciągnik ze względu na warunki pracy i niebezpieczeństwa z tym związane podlega dozorowi technicznemu. W przypadku wciągników elektrycznych z napędem jednofazowym do udźwigu 1000 kg, kontrola i dozór występuje w formie uproszczonej. Tego typu urządzenia nie muszą być zgłaszane do Urzędu Dozoru Technicznego, ale muszą być odpowiednio konserwowane i obsługiwane tylko i wyłącznie przez osoby posiadające uprawnienia.

Jako firma specjalizująca się w wciągnikach różnych typów posiadamy w swojej ofercie również możliwość przeprowadzenia odpowiednich szkoleń z jednoczesnym wydaniem certyfikatu i nadaniem uprawnień osobom obsługującym wciągnik elektryczny. Posiadamy szeroką ofertę wciągników elektrycznych, z których każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Chętnie doradzimy w kontekście wyboru odpowiednich komponentów, wykorzystując swoją wieloletnią wiedzę i doświadczenie.

Dlaczego warto?

Wciągniki elektryczne stanowią jeden z podstawowych produktów znajdujących się w naszej ofercie. To bezpieczne, wszechstronne maszyny, które doskonale sprawdzają się w wielu branżach. Wciągniki pozwalają między innymi podnosić ładunki na łańcuchach, pasach lub linach stalowych. Mogą być montowane w dowolnym miejscu, wyznaczonym przez klienta.
Wśród wciągników elektrycznych można wyróżnić:

  • Wciągnik elektryczny z silnikiem jednofazowym HH-B
  • Wciągnik elektryczny z silnikiem o podwójnej prędkości HH-B
  • Wciągnik elektryczny HH-B
  • Wózek elektryczny DC-A
  • Wózek elektryczny o podwójnej prędkości DC-A
//zen-tech.iq.pl/wp-content/uploads/2018/07/HK-B-Elektryczna-wciągarka-elektryczna-panel-sterowniczy.png