GRUPA JASON

Od czerwca 2015 roku DRONCO należy do Jason Industries, Inc., do którego należy również Osborn. Ta fuzja dwóch wiodących przedsiębiorstw w zakresie napawania oznacza wiele synergii. Produkty DRONCO i Osborn doskonale się uzupełniają: nasze portfolio obejmuje teraz cięcie, szlifowanie, gratowanie, honowanie oraz glazurowanie i polerowanie. Dzięki temu jesteśmy wiodącym światowym dostawcą kompletnych rozwiązań do nawierzchni mechanicznych.

Wspólnie oferujemy ponad 180-letnie doświadczenie, doskonałą obsługę, kompetentne konsultacje, innowacyjne produkty oraz serce i duszę dla naszej pracy. Jeśli szukasz eksperta w dziedzinie napawania, jesteśmy Twoim pierwszym wyborem.

Od powstania Osborna w 1887 roku, sukces zawsze polegał na tym, abyś najpierw dokończył. Niezależnie od tego, czy było to w ubiegłym wieku, w zeszłym tygodniu czy w ostatniej godzinie, klienci tacy jak Ty potrzebują odpowiednich rozwiązań i liczą na nas.

OSBORN

Jako światowy lider w zakresie obróbki powierzchni i rozwiązań wykończeniowych, mamy więcej patentów na produkty i procesy niż wszystkie inne firmy z branży szczotek. Wiedza inżynieryjna i umiejętności produkcyjne są tym, co odróżnia markę Osborn. Ludzie doświadczeni w rozwiązaniach do obróbki powierzchni i narzędziach wykończeniowych. Współpraca z klientami w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Dopasowanie trudnych problemów z wykańczaniem do właściwych rozwiązań tam i gdzie ich potrzebujesz.
Oprócz ponad 10 000 standardowych produktów sprzedawanych w ponad 120 krajach, oferujemy lokalne wsparcie na całym świecie. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się Ty lub Twoi klienci, zawsze będziesz mieć dostęp do specjalistycznej wiedzy Osborn i najlepszych w branży, najbardziej praktycznych rozwiązań.

Więcej informacji na stronie producenta

DRONCO

DRONCO jest jednym z 5 najlepszych europejskich producentów w dziedzinie materiałów ściernych i sprzedaje swoje produkty na całym świecie w około 120 krajach. Nasz asortyment tarcz tnących, szlifierskich i ściernych, narzędzi diamentowych, ściernic ceramicznych, papierowych arkuszy ściernych i szczotek technicznych jest znany ze swojej wyjątkowej jakości wśród profesjonalnych handlowców i wymagających użytkowników na całym świecie.